Dekoracje sal

Nasze dekoracje z balonów stanowią idealny element aranżacji sali weselnej.

Balonowe dekoracje potrafią dodać trochę słońca i radości nawet najbardziej surowym wnętrzom. Mogą stanowić delikatną ozdobę lub być głównym elementem wystroju podczas imprez weselnej. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, możemy stworzyć niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzach Państwa oraz gości.

– Dekoracja sufitu z balonów wypełnionych helem nadaje całemu pomieszczeniu magicznego charakteru. Idealnie pasują do sytuacji takich jak aranżacja sal weselnych.

– Natomiast girlandy z balonów, które znajdą Państwo w przykładowych realizacjach poniżej, stanowią świetne zwieńczenie konstrukcji.

– Bukiet z balonów wypełnionych helem możemy wręczyć jako drobny dodatek do prezentu lub wykorzystać je na weselu jako ciekawszą i tańszą alternatywę dla kwiatów.

– Brama z balonów to kolejny sposób na efektowne podkreślenie ważnego wydarzenia jakim jest ślub.Elegancka brama witająca Młodą Parę na weselu to również popularny pomysł wykorzystania naszych balonów dekoracyjnych.

Ponadto, naszą specjalnością jest również wypuszczanie jednocześnie nawet do 1000 balonów z siatki pudełka, które podkreślają wyjątkową atmosferę uroczystości jak np. ślub, wesele. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie balonowych dekoracji. Jeżeli interesuje Cię aranżacja sali z balonów – zapraszamy do kontaktu. Granice naszych możliwości wyznacza jedynie wyobraźnia naszych klientów.